AKTUALNOŚCI AKTUALNOŚCI

XI SUBMISJA DREWNA CENNEGO "LUBELSKA JESIEŃ 2020"

Serdecznie zapraszamy do wzięcia udziału w XI Submisji Drewna Cennego „Lubelska Jesień 2020”.

Oferujmy do sprzedaży blisko 700 m3 wyselekcjonowanego surowca dębowego (w tym także dęba czerwonego), o charakterze okleinowym i tartacznym o ponadprzeciętnych cechach użytkowych. Całość drewna została zgrupowana na placu ekspozycyjnym (składnicy) Nadleśnictwa Krasnystaw.

Z uwagi na dynamicznie zmieniającą się sytuację epidemiczną, Regionalna Dyrekcja Lasów Państwowych w Lublinie informuje, że składnica ekspozycyjna w Nadleśnictwie Krasnystaw będzie dostępna do oględzin surowca już od 9 listopada 2020 r. (pierwotnie udostępnienie planowane było od 12 listopada). Katalog losów jest dostępny na składnicy, a od 9 listopada będzie dostępny również na stronie www.lublin.lasy.gov.pl).

Prosimy o wcześniejsze telefoniczne umówienie indywidualnego terminu oględzin surowca oraz o przestrzeganie aktualnego reżimu sanitarnego, w tym o zaopatrzenie się w środki ochrony osobistej.

Terminarz :

  • Udostępnienie składnicy dla kupujących: od 9 do 16 listopada 2020 r. godz. 7.30-16.00.
  • Rozpoczęcie submisji (otwarcie ofert): 17 listopada 2020 r. o godz. 10.00.
  • Rozstrzygnięcie submisji (ogłoszenie wyników): 18 listopada 2020 r. o godz. 12.00.

Submisja jest pisemnym nieograniczonym przetargiem ofertowym. Złożenie oferty na poszczególne sztuki drewna (losy) ułatwia katalog losów. W katalogu podana zostaje miąższość poszczególnych losów, nie określa się jakości oferowanego surowca - pozostawiona zostaje ona ocenie kupującego. Szczegółowy opis procedury sprzedaży na XI Submisji Drewna Cennego „Lubelska Jesień 2020” zawierają Zasady postępowania submisyjnego w Regionalnej Dyrekcji Lasów Państwowych w Lublinie  „Lubelska Jesień 2020”.