AKTUALNOŚCI AKTUALNOŚCI

Lubelscy leśnicy dla Szlachetnej Paczki

Za nami finał XXII edycji Szlachetnej Paczki. W tym roku po raz kolejny pracownicy biura RDLP w Lublinie włączyli się w organizację zbiórki.

„Podopieczną” została Pani Danuta, która dzielnie zmaga się z trudną sytuacją, walczy o swoje zdrowie i ma nadzieję na lepsze jutro. Cieszy się na każde spotkanie z synami na które przygotowuje pyszne posiłki i ciasta. Gdy jest ładny dzień zakłada na głowę jeden z wielu kolorowych kapeluszy, które uwielbia i spaceruje po okolicy. Wspomina wtedy nieliczne dobre chwile, które przeżyła i ludzi, którzy byli przy niej. Pomimo wielu chorób i cierpienia, jest wdzięczna za każdy dzień.

Pracownicy biura RDLP w Lublinie uzbierali sumę, która pozwoliła na zakup całej listy prezentów: najpotrzebniejszej kuchenki gazowej, zestawu patelni oraz środków czystości. Ponadto udało się kupić produkty spożywcze z długim terminem przydatności, a także szczególny upominek w postaci bordowego zimowego kapelusza, który Pani Danuta sobie wymarzyła, w zestawie z rękawiczkami.

Po przekazaniu darów przez wolontariuszy wzruszona Pani Danuta wyraziła swoją wdzięczność: Chciałabym serdecznie podziękować za cudowną Szlachetną Paczkę. Jestem przeszczęśliwa, zachwycona i bardzo, bardzo wzruszona. Przesyłam Państwu pozdrowienia i życzenia Wesołych Świąt!

Warto pomagać!