Patronat honorowy Dyrektora RDLP w Lublinie
Procedura postępowania w sprawie objęcia przedsięwzięcia Patronatem Honorowym przez Dyrektora Regionalnej Dyrekcji Lasów Państwowych w Lublinie
Podmioty ubiegające się o otrzymanie Patronatu Dyrektora RDLP w Lublinie proszone są o złożenie wniosku według ustalonego wzoru, co najmniej na jeden miesiąc przed terminem planowanego wydarzenia.
Do wniosku można dołączyć dokumenty, które wynikają z charakteru przedsięwzięcia, np. regulamin, program, materiały informacyjne itp.
Wnioskodawca, któremu został przyznany Patronat jest zobowiązany do umieszczenia logo Regionalnej Dyrekcji Lasów Państwowych w Lublinie na wszystkich materiałach informacyjnych związanych z danym wydarzeniem.
Wszystkie materiały, które będą zawierały logo RDLP w Lublinie, muszą uzyskać akceptację rzecznika prasowego jednostki (e-mail na adres: rzecznik@lublin.lasy.gov.pl) przed ich rozpowszechnieniem. Każda ewentualna zmiana w materiałach promocyjnych i informacyjnych musi także uzyskać akceptację rzecznika.
Objęcie Honorowym Patronatem bądź udział Dyrektora RDLP w Lublinie w Komitecie Honorowym nie wiąże się z udzieleniem wsparcia organizacyjnego lub finansowego oraz z fundowaniem nagród dla uczestników.
Patronat Dyrektora RDLP w Lublinie jest wyróżnieniem honorowym, podkreślającym szczególny charakter przedsięwzięcia.
Wszystkie aktualne informacje dotyczące logotypu wraz z księgą identyfikacji wizualnej znajdują się na stronie internetowej RDLP w Lublinie: https://www.lublin.lasy.gov.pl/dla-mediow.

