AKTUALNOŚCI AKTUALNOŚCI

Zapraszamy na Lubelski Turniej Drwali

Miejscowość Margole na terenie Nadleśnictwa Józefów będzie w najbliższą sobotę areną zmagań w ramach Lubelskiego Turnieju Drwali o Puchar Dyrektora RDLP w Lublinie.

To pierwsze tego typu zawody w historii lubelskiej dyrekcji LP. –Poza widowiskową rywalizacją pilarzy reprezentujących poszczególne nadleśnictwa, która z pewnością przyciągnie liczne grono obserwatorów i będzie dobrą okazją do bliższego poznania gospodarki leśnej, na uczestników naszego wydarzenia czeka mnóstwo atrakcji – konkursy przygotowane z myślą o najmłodszych, występy muzyczne, wspólne biesiadowanie i wiele innych. Serdecznie zapraszamy do udziału, zarówno przedstawicieli lokalnej społeczności, jak i wszystkie osoby zainteresowane specyfiką pracy w lesie – zachęca dyrektor Andrzej Borowiec.

Program wydarzenia:

14:00 – otwarcie

14:00 – 16:00 – zawody drwali

16:00 – 17:00 – występ zespołu RoxaOK

17:00 – konkursy dla dzieci i młodzieży

18:00 – 19:00 – występ zespołu Shantel

19:00 – 20:00 – wspólne biesiadowanie i zawody dla publiczności

21:00 – koncert zespołu Power Boy

Lubelski Turniej Drwali o Puchar Dyrektora RDLP w Lublinie jest organizowany w ramach uroczystych obchodów 100-lecia Lasów Państwowych. Organizatorami wydarzenia są Nadleśnictwo Józefów, Regionalna Dyrekcja Lasów Państwowych w Lublinie oraz OSP Aleksandrów Drugi.