Wydarzenia Wydarzenia

TARGI PASJE

Wybierasz się na Targi Pasje? To świetnie – my też tam będziemy!

Leśnicy z Regionalnej Dyrekcji Lasów Państwowych w Lublinie oraz nadleśnictw: Rudnik, Janów Lubelski i Radzyń Podlaski będą obecni podczas wydarzenia Targi Pasje w dniach 7 i 8 grudnia 2019 r.

Nasze stoisko jak zawsze będzie pełne atrakcji dla całych rodzin. Zapraszamy do namiotu promocyjno-edukacyjnego, przy którym poprzez zabawę przekażemy wiedzę o lesie, jego mieszkańcach oraz pracach gospodarczych, jakie wykonują leśnicy. Opowiemy także o zarządzanych przez nas Ośrodkach Hodowli Zwierzyny, a także o możliwościach wykorzystania lasu do uprawiania aktywności typu bushcraft i surwiwal.

Atrakcją, na którą zapraszamy w niedzielę 8 grudnia (10.00 - 17.00), jest „Strefa rodzinnych rywalizacji” z nagrodami – sprawdzicie tu swoją wiedzę jak zachować się w lesie, co zabrać ze sobą na wyprawę, jakie dzikie rośliny mogą zaspokoić nasz głód oraz jak odnaleźć się w przypadku zagubienia się w leśnych ostępach.

Naszą obecność podczas wydarzenia uświetni występ zespołu sygnalistów myśliwskich „Polesia Czar”, którego członkami są leśnicy z biura i nadleśnictw lubelskiej dyrekcji Lasów Państwowych.

Zapraszamy.