AKTUALNOŚCI AKTUALNOŚCI

Wykład - Współpraca między ZO LOP w Lublinie a RDLP w Lublinie

Cykl spotkań/wykładów online dotyczących promocji leśnictwa i zrównoważonej gospodarki leśnej oraz współpracy LOP z Lasami Państwowymi

 

Zarząd Główny Ligi Ochrony Przyrody dzięki wsparciu Lasów Państwowych organizuje cykl spotkań/wykładów online dotyczących promocji leśnictwa i zrównoważonej gospodarki leśnej oraz opowiadających o współpracy LOP z Lasami Państwowymi. Prelegentami będą leśnicy oraz naukowcy i członkowie LOP współpracujący z leśnikami.

ZO LOP w Lublinie będzie reprezentować Pani Aneta Sławińska – pracownik Regionalnej Dyrekcji Lasów Państwowych w Lublinie i członek LOP.  W piątek 18.12.2020 r. o godzinie 17:00 zapraszamy na wykład „Współpraca między ZO LOP w Lublinie a RDLP w Lublinie – przykłady wspólnych działań.”

 

Spotkania/wykłady zostaną przeprowadzone na platformie clickmeeting.

Link do wydarzenia znajduje się poniżej.

W celu wzięcia udziału w spotkaniu, wystarczy kliknąć w link odpowiadający nazwie wykładu. Lista wykładów będzie na bieżąco aktualizowana, zachęcamy również do śledzenia strony LOP.

 

https://www.lop.org.pl/cykl-spotkanwykladow-online-dotyczacych-promocji-lesnictwa-i-zrownowazonej-gospodarki-lesnej-oraz-wspolpracy-lop-z-lasami-panstwowymi