AKTUALNOŚCI AKTUALNOŚCI

Służą radą i pomocą

W biurze RDLP w Lublinie odbyło się kolejne spotkanie kierownictwa lubelskiej dyrekcji z jej emerytowanymi pracownikami.

Wzorem lat ubiegłych, narada była nie tylko sposobnością do wymiany doświadczeń i wspomnień z dawnych lat, lecz także okazją do podsumowania działalności LP w roku poprzednim. Wszystkich uczestników przywitał dyrektor, dr inż. Marek Kamola, zaś efekty zeszłorocznych prac zaprezentował dr inż. Mirosław Waniewski, zastępca dyrektora ds. gospodarki leśnej. Poza licznym gronem byłych pracowników lubelskiej dyrekcji w spotkaniu uczestniczyli także przedstawiciele związków zawodowych działających w biurze RDLP w Lublinie.

–Cieszę się z możliwości spotkania z byłymi pracownikami lubelskiej dyrekcji. Musimy pamiętać, że każdy z nich dołożył swoją cegiełkę w pracy na rzecz polskich lasów. Mimo tego, że ich kariera zawodowa dobiegła końca, nadal leży im na sercu dobro Lasów Państwowych. Obecni emeryci chętnie uczestniczą w życiu naszej organizacji dzieląc się zdobytą wiedzą i wieloletnim doświadczeniem – podsumował dyrektor Kamola.