AKTUALNOŚCI AKTUALNOŚCI

Oficjalne wyniki plebiscytu „Osobowość Roku 2019”

Pandemia wielu z nas pokrzyżowała plany, zarówno te biznesowe, jak i bardziej osobiste. Spotkania, wydarzenia, uroczystości musiały być przesunięte w czasie lub odwołane z uwagi na nasze bezpieczeństwo. Podobnie było z uroczystym ogłoszeniem oficjalnych wyników plebiscytu „Osobowość Roku 2019”.

Wzorem lat ubiegłych, również i w 2020 roku ogłoszono plebiscyt na „Osobowość Roku”, który zakładał przyznanie tego zaszczytnego tytułu wyróżniającym się w ubiegłym roku samorządowcom, ludziom biznesu, osobom zaangażowanym w działalność charytatywną i społeczną. Organizatorem plebiscytu były Polska Press sp. z o.o. oraz PRO Media Sp. z o.o. Zwycięzcy byli wyłonieni w drodze głosowania czytelników konkretnych tytułów prasowych w kategoriach:

  • Kultura,
  • Działalność społeczna i charytatywna,
  • Samorządność i społeczność lokalna,
  • Biznes,
  • Nauka.

Etap ogólnopolski poprzedzony był plebiscytami przeprowadzonymi lokalnie. W wyniku głosowania na poziomie powiatów województwa lubelskiego wyłonieni zostali liderzy, którzy następnie wzięli udział w etapie wojewódzkim.

Podsumowanie plebiscytu i wręczanie nagród planowane było podczas uroczystej gali w pierwszej połowie roku. Niestety z uwagi na trwającą trudną sytuację epidemiczną termin wciąż się oddalał. Dopiero teraz ogłoszono oficjalne wyniki plebiscytu, zaś z sylwetkami laureatów możemy zapoznać się na łamach specjalnego dodatku do Kuriera Lubelskiego, który ukazał się 3 listopada br.

Miło nam poinformować, że laureatami liderami w plebiscycie powiatowym, w kategorii „Polityka, Samorządność i Społeczność lokalna” zostało dwóch nadleśniczych nadleśnictw Regionalnej Dyrekcji Lasów Państwowych w Lublinie:

- liderem powiatu bialskiego został Leszek Michalec, nadleśniczy Nadleśnictwa Międzyrzec,

- liderem powiatu hrubieszowskiego został Mariusz Nagadowski, nadleśniczy Nadleśnictwa Strzelce.

Gratulujemy i polecamy wywiady z liderami - naszymi leśnikami: