AKTUALNOŚCI AKTUALNOŚCI

Leśne Lato – już za nami, Leśną Jesień w Radiu Lublin zaczynamy

Kończą się wakacje i tegoroczne audycje ,,Leśne Lato” na antenie Radia Lublin. W każdą sobotę lipca i sierpnia w godzinach od 7.00 do 9.00 najpierw wspólnie z Panią Redaktor Magdaleną Lipiec- Jaremek wędrowaliśmy po lesie zaś od 9.00 do 10.00 na słuchaczy czekał „Leśny Jasiek" z udziałem najmłodszych miłośników przyrody.

We wszystkich audycjach uczestniczyli leśnicy lub były prezentowane ich wypowiedzi. Poruszane były tematy związane z: pracą leśnika, fauną i florą lasu, sposobach spędzania wolnego czasu w lesie, historią zapisaną w lesie. Okazją do zdobycia nagród ufundowanych przez RDLP w Lublinie były pytania o tematyce leśno-przyrodniczej.

Więcej informacji na stronach audycji "Leśny Jasiek" i "Leśne Wędrowanie":
Leśny Jasiek 
Leśne Wędrowanie 

Dla wszystkich małych i dużych radiosłuchaczy i wielbicieli tematyki leśnej mamy dobrą wiadomość. Leśne Wędrowanie i Leśny Jasiek będą kontynuowane.  Mamy nadzieję, że w dalszym ciągu nasze leśne audycje będą cieszyły się dużym zainteresowaniem radiosłuchaczy i będą ciekawą lekcją o przyrodzie oraz inspiracją i źródłem cennych wskazówek w których lasach i jak, miło i pożytecznie spędzić czas.

,,Zapraszamy do lasu, zachęcamy do słuchania leśnych audycji ” – zgodnym chórem mówią leśnicy oraz Pani Redaktor  Magdalena Lipiec-Jaremek.