AKTUALNOŚCI AKTUALNOŚCI

Inwentaryzacja dzików

Regionalna Dyrekcja Lasów Państwowych w Lublinie informuje, że zgodnie z Decyzją nr 498 Dyrektora Generalnego Lasów Państwowych (zn. spr. Zł.074.28.2016) z dnia 29 września 2016 r. w sprawie przeprowadzenia inwentaryzacji dzików w obwodach łowieckich dzierżawionych i wyłączonych z wydzierżawienia, na terenie nadleśnictw podległych RDLP w Lublinie zaplanowano wykonanie tego zadania w dniach 29 i 30 października 2016 r.

RDLP w Lublinie zaprasza do wzięcia udziału w ogólnokrajowej inwentaryzacji dzików organizacje pozarządowe, samorządy, przedstawicieli jednostek nadzorowanych i podległych Ministrowi Rolnictwa i Rozwoju Wsi oraz Ministrowi Spraw Wewnętrznych i Administracji działających na terenie naszej RDLP w granicach województw: lubelskiego, podkarpackiego (nadleśnictwa: Rudnik, Nowa Dęba, Rozwadów, częściowo Janów Lubelski, Gościeradów i Biłgoraj), mazowieckiego (Nadleśnictwo Sarnaki).

Zgłoszenia dotyczące udziału w inwentaryzacji dzików prosimy zgłaszać bezpośrednio do nadleśnictw do dn. 26.10.2016 r. telefoniczne, drogą elektroniczną (e-mail) lub za pośrednictwem poczty tradycyjnej.

Adresy nadleśnictw i kontakt telefoniczny do nadleśniczych dostępne są w zakładce Kontakt.

Nadleśnictwa udzielą szczegółowych informacji o miejscu przeprowadzenia inwentaryzacji oraz o sprawach organizacyjnych.

Anna Sternik, rzecznik RDLP w Lublinie