Aktualności

Udział w obchodach Narodowego Święta Niepodległości był zwieńczeniem działań podejmowanych przez pracowników RDLP w Lublinie w szczególnym dla naszej ojczyzny roku setnej rocznicy odzyskania niepodległości.

RODO

W związku z wejściem w życie Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE)) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych), zwanego dalej „RODO”, Regionalna Dyrekcja Lasów Państwowych w Lublinie pragnie wyjaśnić podstawowe kwestie RODO.

Media o nas

W audycji red. Piotr Łoś gości w leśniczówce Andrzeja i Emilii Karmaszów. Na ścianie ich niewielkiego domu wisi godło państwowe, bowiem znajduje się tu leśna kancelaria, a pan Andrzej jest leśniczym w leśnictwie Dobryń.

Oferta łowiecka / Hunting office

DIE REGIONALE STAATSFORSTDIREKTION

Ogłoszenia

Regionalna Dyrekcja Lasów Państwowych w Lublinie [ul. Czechowska 4, 20-950 Lublin, tel. 81 532 70 31] ogłasza publiczny pisemny przetarg nieograniczony na sprzedaż samochodu marki Subaru Forester