Aktualności Aktualności

TARGI LUBDREW 2017

W dniach 24-26 marca w Targach Lublin S.A. odbędzie się szósta edycja Targów Obróbki Drewna, Technologii i Komponentów dla Meblarstwa LUBDDREW.

Jak co roku, Regionalna Dyrekcja Lasów Państwowych w Lublinie znalazła się wśród patronów branżowych. Podczas oficjalnego otwarcia Targów RDLP w Lublinie będzie reprezentował Z-ca Dyrektora ds. ekonomicznych Pan Grzegorz Lenart.

Targi LUBDREW skierowane są do profesjonalistów z branży drzewnej, m.in.: właścicieli i pracowników tartaków, składów drewna, zakładów obróbki drewna, zakładów stolarskich, parkieciarskich, meblarskich. Trwające 3 dni spotkanie jest doskonałą okazją do wymiany doświadczeń, informacji oraz nawiązania kontaktów biznesowych. Targi co roku skupiają liczne grono branżystów z całego kraju, jak również specjalistów zza wschodniej granicy. Zeszłoroczną edycję Targów Obróbki Drewna LUBDREW  odwiedziło 7632 zwiedzających, w tym niemal 1000 branżystów z obszaru obróbki drewna. Wstęp na Targi jest bezpłatny dla zwiedzających branżowych po rejestracji za pośrednictwem strony internetowej lub w biurze targów w trakcie wydarzenia.

Nowością Targów LUBDREW 2017 jest wzbogacenie ekspozycji o komponenty do produkcji mebli oraz wyrobów z drewna, akcesoria meblowe, kleje, lakiery i farby do ochrony drewna, wyroby stolarskie i inne wyroby z drewna. Tradycyjnie już, wśród prezentowanych produktów znajdą się m.in.: maszyny i urządzenia do obróbki drewna, maszyny i oprogramowanie dla przemysłu tartacznego, narzędzia ręczne i elektronarzędzia, maszyny i urządzenia dla przemysłu meblarskiego. Profesjonaliści z branży drzewnej będą mogli zapoznać się z nowościami technologicznymi na rynku maszyn i urządzeń, uzyskać informacje odnośnie ich funkcjonowania, a także obejrzeć pracę urządzeń na żywo.

Serdecznie zapraszamy!

Rejestracja na wydarzenie: >>tutaj<<